Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая. Ось і до дітей в Обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Сонечко», що у місті Стебник, завітав Святий Миколай.
Дітки з нетерпінням чекали цього важливого гостя. Вони писали листи, в яких розповідали про свої добрі вчинки та про сподівання отримати хороші подарунки, прикрашали красуню-ялинку, власноруч виготовленими новорічними прикрасами, вивчали вірші, пісні про Святого Миколая. Він оцінив такі великі старання наших особливих діточок , які приклали чимало зусиль для створення свята та обдарував усіх діток солодкими подарунками.
Привітати солодощами дітей з прийдешнім святом приїхали і студенти соціально-гуманітарного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка . Вони також показали дітям театралізовану сценку, з якої діти дізнались більше про життя та постать свято Миколая. Ми за це їм щиро вдячні.
Це свято залишиться у діток у пам`яті надовго, адже кожна дитинка не залишилась без подарунка, у кожної з них на обличчях були щирі чарівні посмішки, які так зігрівають та заохочують нас до подальшої натхненної праці з нашими неповторними особливими дітками.













