» Інформація » Свято Миколая у «Сонечку»

Свято Миколая у «Сонечку»

Автор: admin1 от 22-12-2016, 09:04
 (голосів: 0)

Свято Миколая у «Сонечку»Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая. Ось і до дітей в Обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Сонечко», що у місті Стебник, завітав Святий Миколай.

Дітки з нетерпінням чекали цього важливого гостя. Вони писали листи, в яких розповідали про свої добрі вчинки та про сподівання отримати хороші подарунки, прикрашали красуню-ялинку, власноруч виготовленими новорічними прикрасами, вивчали вірші, пісні про Святого Миколая. Він оцінив такі великі старання наших особливих діточок , які приклали чимало зусиль для створення свята та обдарував усіх діток солодкими подарунками.

Привітати солодощами дітей з прийдешнім святом приїхали і студенти соціально-гуманітарного факультету  Дрогобицького  державного педагогічного університету ім. І. Франка . Вони також показали дітям театралізовану сценку, з якої діти дізнались більше про життя та постать свято Миколая. Ми за це їм щиро вдячні.

Це свято залишиться у діток у пам`яті надовго, адже кожна дитинка не залишилась без подарунка, у кожної з них на обличчях були щирі чарівні посмішки, які так зігрівають та заохочують нас до подальшої натхненної праці з нашими неповторними особливими дітками.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua