Завершився ІІ (районний) етап всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Його результати свідчать про належний рівень знань учасників змагань. Більшість з них успішно виконали завдання, продемонстрували вміння творчо застосовувати теоретичні знання на практиці, обґрунтовувати отримані результати, робити узагальнення та висновки, відстоювати власну думку. У ІІ етапі олімпіад взяли участь 1289 учнів з усіх загальноосвітніх навчальних закладів району.
367 учасники олімпіад стали переможцями. Найбільша кількість переможців за результатами всіх олімпіад серед СЗШ та НВК І-ІІІ ступенів у Меденицькій СЗШ – 32 преможці, Попелівсьму НВК – 24, Нижньогаївській СЗШ –21, Н.Кропивницькому НВК, Підбузькому НВК та Опаківському НВК – 18, Вороблевицькій СЗШ, Доброгостівській СЗШ та Рихтицькій СЗШ – 15. Покращилася робота з обдарованим школярами у Добрівлянському, Модрицькому, Опаківському НВК.
Серед СЗШ та НВК І-ІІ ступенів найбільша кількість призових місць у школярів Ясенице-Сільнянського – 9 призерів, Дережицької та Опрівського – 8, Бистрицької та Ролівської СЗШ – 7, Верхньогаївського НВК – 6, Броницької СЗШ та Волощанського НВК – 5, Грушівської СЗШ – 5, Долішньолужецької, Броницької та Михайлевицької шкіл – 5.
Олімпіади з усіх навчальних предметів проводились на основі методичних рекомендацій Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. В організації та проведенні ІІ етапу олімпіад з навчальних предметів активну участь взяли працівники Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.













