» Освіта » Завершився ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів дисциплін у 2016/2017 н.р.

Автор: admin2 от 24-02-2017, 10:38

Завершився ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів дисциплін у 2016/2017 н.р.З метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді з 21 січня до 19 лютого на базі Львівського національного університету, Українського католицького університету, НВК «Гроно» м.Львова проведено ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів: української мови і літератури, іноземних мов, історії, математики, біології, екології, економіки, фізики, астрономії, хімії, географії, інформатики, трудового навчання, інформаційних технологій, правознавства, християнської етики. У зв’язку з тим, що польська, російська та іспанська мови у ЗНЗ району не викладаються, школярі не приймали участь в цих олімпіадах.

Результати школярів Дрогобицького району у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з багатьох навчальних предметів свідчать про належний рівень знань учасників змагань. Більшість учасників олімпіади успішно виконали завдання, виявили глибоке розуміння законів, теорій, продемонстрували вміння творчо застосовувати теоретичні знання на практиці, обґрунтовувати отримані результати, робити узагальнення та висновки, відстоювати власну думку.

У ІІІ етапі олімпіад взяли участь 55 учнів з загальноосвітніх навчальних закладів району. Більше третини з них стали переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та нагороджені дипломами ІІ та ІІІ ступенів.

При відсутності навчальних закладів нового типу за кількістю призерів в олімпіадному рейтингу Дрогобицький район посідає середину на рівні із Городоцьким, Радехівським, Старосамбірським та містом Стриєм. У порівнянні з минулим навчальним роком кількість переможців збільшилась на три і становить 20. За чисельністю перемог в обласних олімпіадах лідирує учениця 9-го класу Меденицької СЗШ І-ІІІ ст. Ірина Луців, яка отримала три дипломи третього ступеня з української мови, англійської мови та біології. Учень 10 класу Підбузького НВК І-ІІІ ст. Роман Бабій отримав 2 дипломи третього ступеня з української мови та історії.

Добрі результати участі у ІІІ етапі олімпіади виявили школярі з Меденицької СЗШ (5 переможців), Підбузького НВК (4 переможці), Н.Гаївського НВК (3 переможці), Доброгостівської СЗШ та Попелівського НВК (2 переможці), Вороблевицької СЗШ, Рихтицької СЗШ, Модрицького НВК, Д.Лужецької СЗШ (по 1 переможцю).

До двадцятки переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з наступних навчальних предметів належать:

Географія: Павло Витрикуш (Меденицька СЗШ І-ІІІ ст.,11 клас, учитель Бєлка Г.М.) – диплом ІІІ ступеня.

Німецька мова: Наталія Михалік (Модрицький НВК І-ІІІ ст.10 клас, учитель Драб Ярослава Олександрівна) – диплом ІІІ ступеня.

Французька мова: Наталія Хандоняк (Доброгостівська СЗШ І-ІІІ ст., 9 клас, учитель Прокопів Н.Б.) диплом ІІ ступеня, Юліана Іванішин (Вороблевицька СЗШ І-ІІІ ст., 10 клас, учитель Климишин В.М.) – диплом ІІІ ступеня,

Англійська мова: Ірина Луців (Меденицька СЗШ І-ІІІ ст., 9 клас, учитель Добромільська О.І.) – диплом ІІІ ступеня.

Біологія: Ірина Луців (Меденицька СЗШ І-ІІІ ст., 9 клас, учитель Ільків Алла Петрівна) – диплом ІІІ ступеня.

Історія: Роман Бабій (Підбузький НВК І-ІІІ ст., 10 клас, учитель Кундик Марія Дмитрівна) – диплом ІІІ ступеня.

Українська мова: Ірина Луців (Меденицька СЗШ І-ІІІ ст., 9 клас, учитель Вайда Галина Степанівна) – диплом ІІІ ступеня; Роман Бабій (Підбузький НВК І-ІІІ ст., 10 клас, учитель Іваськів Богдана Михайлівна) – диплом ІІІ ступеня; Юлія Марущак (Рихтицька СЗШ І-ІІІ ст., 11 клас, учитель Марущак Осип Остапович – диплом ІІ ступеня, Христина Леськів (Меденицька СЗШ І-ІІІ ст., 11 клас, Здомська Ольга Іванівна) – диплом ІІІ ступеня.

Правознавство: Марія Куцопей (Д.Лужецька СЗШ І-ІІ ст., 9 клас, учитель Комар Галина Ярославівна ) – диплом ІІ ступеня; Романія Луців (Підбузький НВК І-ІІІ ст., 10 клас, учитель Луців Оксана Степанівна) – диплом ІІІ ступеня; Роман Гарасим'як (Доброгостівська СЗШ І-ІІІ ст., 10 клас – учитель Гундер Ганна Федорівна) – диплом ІІІ ступеня, Христина Стецко (Н.Гаївський НВК І-ІІІ ст., 11 клас, учитель Стефанська Іванна Богданівна ) – диплом ІІІ ступеня.

Математика: Степан Марич (Підбузький НВК І-ІІІ ст., 7 клас, учитель Ткаченко Оксана Богданівна) – диплом ІІІ ступеня.

Християнська етика: Андрій Галелюка (Н.Гаївська СЗШ І-ІІІ ст., 11 клас, учитель Стецко Іван Теодорович) – диплом ІІІ ступеня.

Екологія: Надія Бжовстовська (Попелівський НВК І-ІІІ ст., 11 клас, учитель Тупичак Віра Любомирівна) – диплом ІІІ ступеня; Христина Фридрак (Попелівський НВК І-ІІІ ст., 10 клас, учитель Тупичак Віра Любомирівна) – диплом ІІІ ступеня.

Трудове навчання: Іван Луців (Н.Гаївська НВК І-ІІІ ст., 11 клас, учитель Візер Роман Володимирович) – диплом ІІІ ступеня.