» Освіта » Учні з Меденич стали переможцями турніру з міні футболу

Учні з Меденич стали переможцями турніру з міні футболу

Автор: admin1 от 13-01-2017, 10:09
 (голосів: 1)

Учні з Меденич стали переможцями турніру з міні футболуНа попередньому етапі першості з міні футболу серед школярів  взяли участь 39 команд загальноосвітніх навчальних  закладів Дрогобицького району.  У фіналі турніру зустрілись команди Уличненської, Нагуєвицької, Меденицької середніх загальноосвітнії шкіл І-ІІІ ступенів, Лішнянського, Нижньогаївського, Підбузького навчально-виховних комплексів І-ІІІ ст., Рибницької СЗШ І-ІІ ст., Снятинського та Волощанського НВК І-ІІ ст., які у трьох групах визначили учасників фінальної частини змагань.

У  фінальній частині змагань перемогу святкували футболісти  Меденицької СЗШ  І-ІІІ ст. (учитель Ігор Харко), які перемогли суперників з Підбузького НВК І-ІІІ ст. та Снятинського НВК І-ІІ ст. Друге місце посіли школярі Підбузького НВК І-ІІІ ст.(учитель Мар’ян Строган), а третє -  юні спортовці з Снятинського НВК І-ІІ ст. (учитель Зенон Лепак).

Найкращим гравцем турніру визнано Владислава Шулака, а голкіпером Артура Подольця - учнів Меденицької СЗШ І-ІІІ ст. 

Учні з Меденич стали переможцями турніру з міні футболу

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua