» Освіта » Турнір з міні-футболу на честь Героїв Небесної Сотні

Турнір з міні-футболу на честь Героїв Небесної Сотні

Автор: admin1 от 5-01-2016, 10:41
 (голосів: 0)

Турнір з міні-футболу на честь Героїв Небесної СотніНа попередньому етапі першості з міні-футболу серед школярів  взяли участь 40 команд загальноосвітніх навчальних  закладів Дрогобицького району. Цьогоріч турнір  проводився на честь героїв Небесної сотні. Хвилиною мовчання учасники змагань  вшанували пам’ять героїв України.

Юних спортсменів привітав методист відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації Ігор Михаць.

Місце у фіналі вибороли команди Грушівської, Доброгостівської, Дорожівької, Меденицької, Рихтицької середніх загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст., Лішнянського, Підбузького навчально-виховних комплексів І-ІІІ ст., Михайлевицької СЗШ І-ІІ ст., Смільнянської СЗШ І-ІІ ст. та Ясенице-Сільнянського НВК І-ІІ ст., які у трьох групах визначили учасників фінальної частини змагань.

Турнір з міні-футболу на честь Героїв Небесної СотніНе було рівних футболістам  Ясенице-Сільнянського НВК І-ІІ ст. (учитель Михайло Волянський), які з однаковим рахунком 5:1 перемогли суперників Рихтицкої  та Доброгостівської шкіл. Друге місце посіли школярі Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст. (учитель Михайло Нечипір), а третє - спортовці з Доброгостівської СЗШ І-ІІІ ст. (учитель Микола Котормус). Найкращим гравцем турніру визнано Сергія Батюка з  Ясенице-Сільнянського НВК І-ІІ ст.

Щиру вдячність висловили учасники та організатори змагань магазину спортивних товарів «Планета спору», спонсору  турніру, за кубки, грамоти та призи.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua