» Освіта » Герої не вмирають! Просто йдуть в небо…

Герої не вмирають! Просто йдуть в небо…

Автор: admin2 от 21-02-2017, 09:18
 (голосів: 0)

Герої не вмирають! Просто йдуть в небо…Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього. Майдан став символом боротьби, утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі. І за цю боротьбу, за нашу з вами свободу і оновлення країни заплачено страшну ціну: тисячі поранених і понад 100 людей віддали своє життя. І більшість із них – молоді, сильні, що тільки починали жити. Кров цих людей стала вироком для злочинної диктатури. Небесна Сотня своїм життям викупила свободу для мільйонів українців і дала шанс збудувати нову демократичну правову державу.

З цієї нагоди 20лютого о 12 год. біля фігури Пресвятої Богородиці на подвір’ї Волощанського НВК парохи греко-католицької церкви Івана Хрестителя о. Мирослав Хом’як та православного храму Архистратига Михаїла о. Святослав Маличкович разом з учнями, вчителями і громадою села відслужили панахиду за Небесну Сотню та воїнів, полеглих у зоні АТО, та молебень до Пресвятої Богородиці за мир і спокій в Україні.

Потім всі присутні взяли участь у вечері-реквіємі «Герої не вмирають» в шкільній актовій залі, в скорботі схилили низько голови перед пам’яттю загиблих наших співвітчизників.

Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо Герої не вмирають! 

Герої не вмирають! Просто йдуть в небо…

Герої не вмирають! Просто йдуть в небо…

Герої не вмирають! Просто йдуть в небо…

Герої не вмирають! Просто йдуть в небо…

Герої не вмирають! Просто йдуть в небо…


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua