Педагог-організатор Галина Мицак провела з учнями старших класів виховний захід "Герої не вмирають!", де використала сценки, вірші, пісні, відеоролики про трагічні події лютого 2014 року. Героїв Майдану було вшановано хвилиною мовчання.
У кожному класі відбулися виховні години на тематику: "Хто такий патріот?", "Ми в боргу перед ними", "Не спи, моя рідна земля".
Вчителі та учні школи взяли участь у панахиді пам'яті Героїв Майдану, яка була відслужена біля пам'ятника, що знаходиться біля школи.













