Герої не вмирають! Так ми говоримо про тих, хто віддав своє життя за Україну, за гідне буття українців, за кращу долю своїх дітей та онуків, усіх наступних поколінь. І, звичайно, вони вічно житимуть у наших серцях, у нашій пам'яті. Вони - Герої НебесноЇ Сотні.
У Сторонянській СЗШ І-ІІ ступенів у дні відзначення другої річниці революції гідності було проведено ряд виховних годин та бесід на дану тематику. А саме: "Пам'ятаємо Героїв Небесної Сотні", "Ми в боргу перед ними", "Згадаймо трагічні події лютого 2014 року", "Не спи, моя рідна земля" та інші.
19 лютого була проведена загальношкільна лінійка "Слава Героям Небесної Сотні". Звучали пісні, вірші, демонструвалися відеоролики, вчителі розповідали про ці трагічні події. Директор школи Ірина Мицак розпочала лінійку вступною розповіддю про Героїв Небесної Сотні. Хвилиною мовчання вшанували їхню пам'ять.
А 21 лютого вчителі і учні школи взяли участь у панахиді за померлих героїв Майдану, яку відслужили о.Федір та о.Тарас.













