» Освіта » Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні в Сторонянській школі

Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні в Сторонянській школі

Автор: admin1 от 22-02-2016, 11:31
 (голосів: 0)

Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні в Сторонянській школіГерої не вмирають! Так ми говоримо про тих, хто віддав своє життя за Україну, за гідне буття українців, за кращу долю своїх дітей та онуків, усіх наступних поколінь. І, звичайно, вони вічно житимуть у наших серцях, у нашій пам'яті. Вони - Герої НебесноЇ Сотні.
 У Сторонянській СЗШ І-ІІ ступенів у дні відзначення другої річниці революції гідності було проведено ряд виховних годин та бесід на дану тематику. А саме: "Пам'ятаємо Героїв Небесної Сотні", "Ми в боргу перед ними", "Згадаймо трагічні події лютого 2014 року", "Не спи, моя рідна земля" та інші.
 19 лютого була проведена загальношкільна лінійка "Слава Героям Небесної Сотні". Звучали пісні, вірші, демонструвалися відеоролики, вчителі розповідали про ці трагічні події. Директор школи Ірина Мицак розпочала лінійку вступною розповіддю про Героїв Небесної Сотні. Хвилиною мовчання вшанували їхню пам'ять.
А  21 лютого вчителі і учні школи взяли участь у панахиді за померлих героїв Майдану, яку відслужили о.Федір та о.Тарас.

Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні в Сторонянській школі

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua