» Освіта » Олімпіада з української мови та літератури. Наші учні знову в призерах

Олімпіада з української мови та літератури. Наші учні знову в призерах

Автор: admin1 от 9-02-2016, 09:27
 (голосів: 0)

Олімпіада з української мови та літератури. Наші учні знову в призерахНа базі Львівського Національного Університету ім. І. Франка відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, де учні Дрогобицького району зайняли одне ІІ та два ІІІ місця. Призерами стали Роман Бабій, учень 9 класу Підбузького НВК І-ІІІ ступенів (ІІ місце, вчитель української мови та літератури Ганна Строган), Ірина Луців, учениця 8 класу Меденицької СЗШ І-ІІІ ступенів (ІІІ місце , вчитель української мови та літератури Галина Вайда), Наталія Мосевич, учениця 11 класу Попелівського НВК І-ІІІ ступенів (ІІІ місце, вчителі Леся Панів та Мирослава Паращак).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua