Атестація Дрогобицького районного еколого-натуралістичного центру розпочалася із засідання педагогічної ради. Директор позашкільного закладу Роман Візер зробив самоаналіз роботи ДРЕНЦУМу за останні п’ять років, розкрив перспективи розвитку екологічної освіти, висвітлив питання партнерства позашкільних навчальних закладів з представниками бізнесу.
Голова експертної комісії Іван Стецко у своєму виступі зупинився на головному завданні роботи позашкільного закладу - активному залученні школярів до вивчення та збереження природи рідного краю. Він чітко окреслив необхідність вирішення проблеми екологічного виховання. Завідуючий методичним кабінетом Володимир Штокайло звернув увагу на роботу керівників позашкільної установи щодо росту професійної майстерності педагогів – позашкільників, наданні методичної допомоги керівникам шкільних гуртків відповідного профілю.
Голова ради профспілки освітян району, депутат обласної ради Ольга Грицик вела мову про перехід на нові тарифні розряди при нарахуванні заробітної плати педагогічним працівникам позашкільних установ.













