11 травня у Болехівській СЗШ І – ІІ ст. о 13.00 пройшов флешмоб до Дня Європи в Україні.З нагоди свята пройшла урочиста лінійка «Україна – це Європа», яку провела педагог-організатор школи Дречевич Л. В. До відзначення Дня Європи долучилася шкільна бібліотека ( бібліотекар Михайлевич Т. Я.), класоводи та класні керівники. У школі проведені уроки англійської мови «Ми – діти Європи» (вчитель Марущак Р. О.).![]()













