З метою допомогти учням усвідомити важливість європейського об'єднання, приналежність України до європейської сім'ї народів і ознайомлюючи учнів з культурою та побутом життя європейських країн, у Броницькій школі відзначили День Європи та провели конкурс малюнків «Ми - європейці», «Перлини Європи» (вчитель образотворчого мистецта Галина Федчак), віртуальні подорожі до країн Європи (вікторини, конкурси), конкурс «Столиці європейських держав», Флешмоб «З Європою в серці» та виховний захід «Мандруючи Європою» (підготувала та провела Марія Фідик, музичний супровід Галина Бейба).













