![]()
Не перший рік у нашій школі,як і у всій Україні,відзначають День Вишиванки.І цього року учні та вчителі долучилися до акції ,,Одягни вишиванку’’ у третій четвер травня.Хтось радів своїм новим вишитим обновкам,хтось вдягнув улюблену вишиванку. Але всі були єдині у думці,що таке свято об`єднає усіх.
На завершення свята учні провели флешмоб ,,За Мир!”













