Урочисте віче відбулося біля меморіалу полковника Андрія Мельника. У святковому заході з нагоди Свята Героїв взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Шутко, заступник голови районної ради Володимир Стецівка, ветерани національно-визвольної боротьби, українські військові — учасники АТО, священики, волонтери, громадські діячі. Окрім представників влади слово мали активний дослідник життя, діяльності та героїчної боротьби Андрія Мельника, відома волонтерка, старший науковий працівник музею “Дрогобиччина” Марія Головкевич, секретар Дрогобицької станиці ОУН-УПА Анна Рудник, провідник Львівської обласної ОУН Олег Гринюк, керівник відокремленого підрозділу ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» Олег Кіндратів..













