Учні 5-8 класів Новокропивницького НВК під керівництвом класних керівників Надії Василишин, Марти Шипін, Оксани Карпінської провели похід «Золота осінь » в осінній ліс. Осінь – це пора, яка часто звучить чудовою, замріяною, золотою… Вона особливо ніжна, як гарна мелодія. Спостерігаєш природу в осінні дні й відчуваєш її урочисту красу, а в Новому Кропивнику дуже багато красивих місць, тому учні пішли в гори.
Учні були поділені на три команди: Вересень, Жовтень, Листопад. Першою справою розвели невелике багаття для того, щоб приготувати смачні страви (юшку та картоплю з тушонкою). Поки казанок грівся на багатті діти зібралися біля вогнища і провели конкурси: декламували вірші, читали оповідання про осінь, заспівали пісню про дари осені, виготовляли прикраси з листочків та шишок, розгадували загадки та очищали картоплю, щоб шкуринка була найдовшою.
Наприкінці за всіма правилами ми загасили вогнище і прибрали сміття.
Учні разом з вчителями отримали масу позитивних емоцій. Переповнені вражень і знань повертались додому радісні та щасливі.













