» Освіта » Учнів з Нового Кропивника вчили любити природу

Учнів з Нового Кропивника вчили любити природу

Автор: admin1 от 17-10-2017, 10:03
 (голосів: 0)

Учнів з Нового Кропивника вчили любити природуУчні 5-8 класів Новокропивницького НВК під керівництвом класних керівників Надії Василишин, Марти Шипін, Оксани Карпінської провели похід «Золота осінь » в осінній ліс. Осінь – це пора,  яка часто звучить чудовою, замріяною, золотою… Вона особливо ніжна, як гарна мелодія. Спостерігаєш природу в осінні дні й відчуваєш її урочисту красу, а в Новому Кропивнику дуже багато красивих місць, тому учні пішли в гори.

Учні були поділені на три команди: Вересень, Жовтень, Листопад. Першою справою розвели невелике багаття для того, щоб приготувати смачні страви (юшку  та картоплю з тушонкою). Поки казанок грівся на багатті діти зібралися біля вогнища і провели конкурси: декламували вірші, читали оповідання про осінь, заспівали пісню про дари осені, виготовляли прикраси з листочків та шишок, розгадували загадки та очищали картоплю, щоб шкуринка була найдовшою.

Наприкінці за всіма правилами ми загасили вогнище і прибрали сміття.

Учні разом з вчителями отримали масу позитивних емоцій. Переповнені вражень і знань повертались додому  радісні та щасливі.

Учнів з Нового Кропивника вчили любити природу

Учнів з Нового Кропивника вчили любити природу

Учнів з Нового Кропивника вчили любити природу

Учнів з Нового Кропивника вчили любити природу

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua