» Освіта » Учні з Нового Кропивника відвідали Львів

Учні з Нового Кропивника відвідали Львів

Автор: admin2 от 29-10-2018, 09:15
 (голосів: 0)

Учні з Нового Кропивника відвідали ЛьвівНещодавно учні 7 та 9 класу Новокропивницької школи побували на екскурсії у Львові під керівництвом класних керівників Надії Василишин, Оксани Карпінської та Ігоря Кекіса. Це була незабутня подорож, і у дітей залишилось багато приємних і хороших вражень. З Високого замку вони оглянули панораму старої та нової частини міста.

Вчитель історії розповів багато цікавого про заснування міста та його легенди. Школярам сподобалась прогулянка містомВони також побували у музеї зброї ,,Арсенал”, відвідали фабрики шоколаду та карамелі, копальню кави, Будинок легенд. 

Учні гарно провели час, дізналися багато цікавого та нового.

 

Учні з Нового Кропивника відвідали Львів

Учні з Нового Кропивника відвідали Львів

Учні з Нового Кропивника відвідали Львів

Учні з Нового Кропивника відвідали Львів

Учні з Нового Кропивника відвідали Львів

Учні з Нового Кропивника відвідали Львів


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua