Нещодавно учні 7 та 9 класу Новокропивницької школи побували на екскурсії у Львові під керівництвом класних керівників Надії Василишин, Оксани Карпінської та Ігоря Кекіса. Це була незабутня подорож, і у дітей залишилось багато приємних і хороших вражень. З Високого замку вони оглянули панораму старої та нової частини міста.
Вчитель історії розповів багато цікавого про заснування міста та його легенди. Школярам сподобалась прогулянка містом. Вони також побували у музеї зброї ,,Арсенал”, відвідали фабрики шоколаду та карамелі, копальню кави, Будинок легенд.
Учні гарно провели час, дізналися багато цікавого та нового.













