Днями минуло 145 років від дня народження Богдана Лепкого, який належить до тих українських діячів, які віддали свої сили і талант відродженню громадського та культурно-національного життя України.
З нагоди ювілею письменника в Добрівлянському НВК відбувся вечір пам’яті «Високе небо Богдана Лепкого», який підготували учні 11 класу разом з учителем Оксаною Букавин. Учасники свята познайомилися з життям письменника, сповненим драматизму, з його поетичним світом, який розкриває голос шляхетної душі і серця Поета. Доповненням свята стала літературна виставка «Видиш, брате мій…», яку підготувала бібліотекар Марія Дощак.













