» Освіта » Свято осені у Волощі

Свято осені у Волощі

Автор: admin2 от 23-11-2017, 09:57
 (голосів: 0)

Свято осені у ВолощіЗ нагоди такої прекрасної і щедрої пори року у Волощанському НВК І-ІІ ст. відбулося Свято осені. Учні початкових класів на один день запросили всіх школярів, вчителів і батьків у чудову осінню казку, на театралізований осінній ярмарок. Тут всіх зустріла справжня Золота Осінь, а щедрі продавці продавали овочі і фрукти. Особливо сподобалося і запам’яталося дійство, як гарбуз шукав для своєї дочки – морквини нареченого, щоб видати її заміж.

Діти співали, танцювали, розповідали вірші, виконували різні ролі - раділи осені.

Захід підготувала і провела педагог-організатор Ольга Ступницька разом із класоводами Ольгою Нечипір та Ганною Івахів. Музичний супровід підготувала Леся Мороз. Всіх присутніх привітав директор школи Орест Луцик. Подякував учням, вчителям і батькам за прекрасну осінню казку.   

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua