З нагоди такої прекрасної і щедрої пори року у Волощанському НВК І-ІІ ст. відбулося Свято осені. Учні початкових класів на один день запросили всіх школярів, вчителів і батьків у чудову осінню казку, на театралізований осінній ярмарок. Тут всіх зустріла справжня Золота Осінь, а щедрі продавці продавали овочі і фрукти. Особливо сподобалося і запам’яталося дійство, як гарбуз шукав для своєї дочки – морквини нареченого, щоб видати її заміж.
Діти співали, танцювали, розповідали вірші, виконували різні ролі - раділи осені.
Захід підготувала і провела педагог-організатор Ольга Ступницька разом із класоводами Ольгою Нечипір та Ганною Івахів. Музичний супровід підготувала Леся Мороз. Всіх присутніх привітав директор школи Орест Луцик. Подякував учням, вчителям і батькам за прекрасну осінню казку.













