У Довжанському НВК І ступеня відбулося прощання з осінню та шкільна ярмарка. На свято завітали батьки, гості. У виступі школярів прозвучали різноманітні вірші, пісні. Діти танцювали «Осінній вальс».
Вчителі школи ставили собі за мету підвести підсумки осінніх спостережень у живій і неживій природі.
Закінчилося свято шкільною ярмаркою, на якій діти смакували різноманітними ласощами.













