» Освіта » «Свято осені» в Довжанському НВК

«Свято осені» в Довжанському НВК

Автор: admin1 от 20-11-2017, 10:27
 (голосів: 0)

«Свято осені» в Довжанському НВКУ Довжанському НВК І ступеня відбулося прощання з осінню та шкільна ярмарка. На свято завітали батьки, гості. У виступі школярів прозвучали різноманітні вірші, пісні. Діти танцювали «Осінній вальс».

Вчителі школи ставили собі за мету підвести підсумки осінніх спостережень у живій і неживій природі.

Закінчилося свято шкільною ярмаркою, на якій діти смакували різноманітними ласощами.


 

 

«Свято осені» в Довжанському НВК

 

[center]«Свято осені» в Довжанському НВК[/center]

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua