» Освіта » Вшанування жертв Голодомору в с. Сторона

Вшанування жертв Голодомору в с. Сторона

Автор: admin2 от 27-11-2017, 11:47
 (голосів: 0)

Вшанування жертв Голодомору в с. Сторона
Пам'ять про національні трагедії, темні часи та лихоліття єднає нас, гуртує, робить сильнішими і мудрішими.

Класні керівники та вчителі початкових класів провели виховні години на відповідну тематику: «Свіча пам’яті», «Україна пам’ятає Голодомор», «Запали свічку» «Вшануй жертв Голодомору».

Педагог-організатор Галина   Мицак  провела лінійку-реквієм на тему: «Ми про це не повинні забути». Учні нагадали знову про жахіття Голодомору 1932-1933 років. Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять жертв сталінського голодомору, який забрав життя мільйонів людей.  Як підсумок почутого, учні подивилися документальний фільм про Голодомор.

 Галина Пушкар у 4 класі провела урок пам’яті  «Ми пам’ятаємо...», на якому учні переглянули відеоролики «Свідки Голодомору розповідають», знайомилися з історичними подіями цього часу і творами, в яких розповідається про життя дітей у цей час.

Учні та вчителі взяли участь у акції «Запали свічку». Біля школи відбулася панахида за померлими під час Голодомору, яку відслужив отець Федір. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua