![]()
Пам'ять про національні трагедії, темні часи та лихоліття єднає нас, гуртує, робить сильнішими і мудрішими.
Класні керівники та вчителі початкових класів провели виховні години на відповідну тематику: «Свіча пам’яті», «Україна пам’ятає Голодомор», «Запали свічку» «Вшануй жертв Голодомору».
Педагог-організатор Галина Мицак провела лінійку-реквієм на тему: «Ми про це не повинні забути». Учні нагадали знову про жахіття Голодомору 1932-1933 років. Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять жертв сталінського голодомору, який забрав життя мільйонів людей. Як підсумок почутого, учні подивилися документальний фільм про Голодомор.
Галина Пушкар у 4 класі провела урок пам’яті «Ми пам’ятаємо...», на якому учні переглянули відеоролики «Свідки Голодомору розповідають», знайомилися з історичними подіями цього часу і творами, в яких розповідається про життя дітей у цей час.
Учні та вчителі взяли участь у акції «Запали свічку». Біля школи відбулася панахида за померлими під час Голодомору, яку відслужив отець Федір.













