» Освіта » В Модрицькій школі вшанували пам'ять жертв Голодомору

В Модрицькій школі вшанували пам'ять жертв Голодомору

Автор: admin2 от 29-11-2017, 08:57
 (голосів: 0)

В Модрицькій школі вшанували пам'ять жертв ГолодоморуВ п’ятницю 24.11.2017р. в Модрицькому НВК І-ІІІ ст. було проведено захід - реквієм з вшанування жертв Голодомору 32-33 років, який розпочався з панахиди в шкільній каплиці. Дане дійство відбувалося в актовому залі, де після виступу ведучих, присутні переглядали документальний фільм «Білим по чорному…». Після цього учні продекламували поетичні твори та виконали пісні на тему однієї з найтрагічніших сторінок історії України. На знак пам’яті про жертв Голодомору присутні пришпилили незабудки до чорного панна, на якому була зображена карта України. Вшанування пам’яті жертв Голодомору завершилось в суботу запаленням лампад і молитвою біля фігури Матері Божої.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua