» Освіта » Вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-33 років в Україні учнями Бистрицької СЗШ І-ІІст.

Вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-33 років в Україні учнями Бистрицької СЗШ І-ІІст.

Автор: admin2 от 28-11-2017, 10:51
 (голосів: 0)

Вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-33 років в Україні учнями Бистрицької СЗШ І-ІІст.Вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-33 років в Україні учнями Бистрицької СЗШ І-ІІст.

З 20.11 до 25.11.2017р. учнями та педагогами школи було проведено низку заходів щодо вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-33років в Україні, зокрема:

  • у всіх класах "Урок пам'яті";

  • тематична виставка художніх творів, відеодокументів, фотодокументів, пов'язаних з подіями Голодомору;

  • участь у акції "Запали свічку 25.11.2017р. ";

  • уроки історії "Голодомор 1932-33 років - біль серця всієї України".

Завершальним етапом вшанування пам'яті жертв Голодомору було прикріплення всіма учнями та педагогами школи квіток-незабудок пам'яті до великого темного панно, яке своїми обрисами нагадує картографічну територію України та символізує трагічні події Голодомору в Україні. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua