27 листопада в Дережицькій І-ІІ ст. відбувся вечір пам’яті, присвячений 125-й річниці від дня народження патріарха Греко-Католицької церкви кардинала Йосифа Сліпого, який через тортури і поневіряння достойно проніс прапор боротьби за Україну.
Підготували вечір-спомин вчитель історії та християнської етики Марія Савчин та о. Юрій Сільник. В заході активну участь взяли учні 7,8,9 класів.
Прозвучали вірші та пісні, присвячені Йосифу Сліпому.
Відбулася презентація та перегляд документального фільму «Вони прославляли наш край».
Завершився вечір-спомин Молитвою за Україну «Боже Великий Єдиний».













