Година коду - це глобальна ініціатива щодо популяризації програмування серед школярів усього світу, метою якої є показати учням, що інформатика може бути веселою та цікавою. 100 мільйонів учнів з 180 країн світу уже встигли взяти участь у цьому заході, який відбувається щороку впродовж тижня. Цього року акція триватиме з 4 по 10 грудня.
До проведення «Години коду» в Сторонянській СЗШ І-ІІ ст були залучені учні 5-9 класів. У формі гри та зі зрозумілими інструкціями діти за одну годину вчилися писати код, відразу бачили результат своєї роботи і пишалися зробленим.
Учні 5-6 класів допомагали Анні та Ельзі познайомитись із красою чарівних крижинок. Вони складали сніжинки та узори, катались на ковзанах та створювали зимову казку, якою поділилися з друзями!
Учні 7-9 класів малювали картини та узори разом з Художником!
Багатьом дітям це дозволяє підвищити інтерес до навчання та розширити світогляд.













