У рамках тижня інформатики у грудні були проведені «Години коду» під керівництвом вчителів інформатики Наталії Жук у Рихтицькій СЗШ І-ІІІ ст., Галини Білан та Наталії Гаврилів в Уличнянській СЗШ І-ІІІ ст., Марії Ананченко у Сторонянській СЗШ І-ІІ ст., Віри Кобетяк в Опаківському НВК І-ІІІ ст. Учні з цікавістю виконували завдання.
Година коду - це глобальна ініціатива щодо популяризації програмування серед школярів усього світу, метою якої є показати учням, що інформатика може бути веселою та цікавою. 100 мільйонів учнів з 180 країн світу уже встигли взяти участь у цьому заході, який відбувається щороку впродовж тижня, у 2016 це випадає на 5-11 грудня.
Автори ініціативи вважають, що кожен учень повинен мати можливість вивчати інформатику, адже вона допомагає розвивати навички розв'язання задач, логічне та творче мислення. Розпочинаючи вивчення рано, учні роблять перший крок до успіху в будь-якій кар'єрі ХХІ століття.
Після заняття усі школярі, які долучилися, отримали сертифікати міжнародного зразка, які були вручені на святковій лінійці.













