» Освіта » Акція «СТОП насильству» у Нижньогаївському НВК І-ІІІ ст.

Акція «СТОП насильству» у Нижньогаївському НВК І-ІІІ ст.

Автор: admin1 от 14-12-2017, 11:12
 (голосів: 0)

 

Акція «СТОП насильству» у Нижньогаївському НВК І-ІІІ ст.

 

У рамках всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Нижньогаївському НВК вчитель  правознавства І.Б. Стефанська та учні 7-11 класів провели бесіди і круглі столи на теми «Як запобігти насильству», «Ми проти насильства», «Насильство в сім’ї».

 

 

 

Акція «СТОП насильству» у Нижньогаївському НВК І-ІІІ ст.

 

 

Акція «СТОП насильству» у Нижньогаївському НВК І-ІІІ ст.
 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua