У рамках всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Нижньогаївському НВК вчитель правознавства І.Б. Стефанська та учні 7-11 класів провели бесіди і круглі столи на теми «Як запобігти насильству», «Ми проти насильства», «Насильство в сім’ї».
Категорія: Освіта
У вигляді календаря
У вигляді списку
Шановні відвідувачі, Ви переглядаєте офіційну сторінку Дрогобицької РДА. м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua