5 листопада в приміщенні Дрогобицької районної бібліотеки було проведено бесіду в рамках акції “16 днів проти насильства”. В заході взяли участь інспектор Дрогобицької КВІ, спеціаліст центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді, начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей та неповнолітні особи, які відбувають покарання не пов'язані із позбавленням волі.
Мета заходу: привернути увагу громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків.













