» Центр соціальних служб » Акція “16 днів проти насильства”

Акція “16 днів проти насильства”

Автор: admin2 от 6-11-2015, 15:07
 (голосів: 1)

Акція “16 днів проти насильства”5 листопада в приміщенні Дрогобицької районної бібліотеки було проведено бесіду в рамках акції “16 днів проти насильства”. В заході взяли участь інспектор Дрогобицької КВІ, спеціаліст центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді, начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей та неповнолітні особи, які відбувають покарання не пов'язані із позбавленням волі.

Мета заходу: привернути увагу громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua