У залі методичного кабінету 28 грудня відбулася колегія відділу освіти Дрогобицької районної державної адміністрації, в якій брали участь голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад. Вони привітали освітян з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим.
Начальник відділу освіти Іван Стецко та голова Дрогобицької районної організації профспілки працівників освіти і науки, депутат Львівської обласної ради, Ольга Грицик доповіли про виконання положень колективного угоди між відділом освіти та районною організацією профспілки працівників освіти і науки за 2017 рік. Колегія прийняла рішення: затвердити звіти з виконання угоди і вважати спільну роботу з її виконання задовільною.
Було проаналізовано результати участі школярів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році. 456 учасники олімпіад стали переможцями. Найбільша кількість переможців за результатами всіх олімпіад серед учнів СЗШ та НВК І-ІІІ ступенів у Меденицькій СЗШ – 29 преможців, Попелівському НВК – 25, Н.Гаївський НВК – 21, Вороблевицькій СЗШ, Доброгостівській СЗШ – по 15, Модрицький, Опаківський, Підбузький НВК (14). Покращилася робота з обдарованим школярами у Добрівлянському НВК – 13, Уличнянській СЗШ – 12, Довжанському НВК – 11.
Серед СЗШ та НВК І-ІІ ступенів найбільша кількість переможців у Ясенице-Сільнянському НВК – 10 переможців, Сторонянський НВК – 8, Болехівська СЗШ, Броницька СЗШ, Літинський НВК – по 5, Бистрицькій, В. Гаївській, Михайлевицькій СЗШ – по 4.
Про виконання рішення колегії від травня 2016 року щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді в освітніх закладах району доповів провідний спеціаліст відділу освіти Тарас Шуст.
Методист Дарія Грицик надала інформацію про результати моніторингу освітньої діяльності Залокотського НВК І-ІІ ступенів.













