Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Новорічними та Різдвяними святами, яких так чекають і діти, і дорослі, тим більше, що попереду багатообіцяючі зимові канікули, тому закінчення семестру у Попелівському НВК завжди відбувається весело, урочисто і святково.
У переддень Нового року учні 10-го класу під керівництвом класного керівника Тетяни Петруняк в актовій залі школи провели Новорічне свято. Новорічне казкове дійство провели учні 5 класу (класний керівник Леся Панів). Запальна музика та гарний передноворічний настрій створили святкову атмосферу для дітей, вчителів та батьків. В цей день у всіх був передсвятковий настрій, відчуття казки та чогось чарівного – новорічного. Саме з цього часу ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. Новий Рік – це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. Коли діти дорослішають, дуже важливо зберегти у їх серцях віру в чудеса.













