» Освіта » Відбувся круглий стіл з питань військово-патріотичного виховання учнівської молоді

Автор: admin1 от 4-01-2018, 10:22

Відбувся круглий стіл з питань військово-патріотичного виховання учнівської молодіУ відділі освіти Дрогобицької райдержадміністрації відбувся круглий стіл з питань  військово-патріотичного виховання учнівської молоді за участю керівника апарату РДА  Руслана Щерби та заступника голови Дрогобицької районної ради Володимира Стецівки, які зазначили, що події, які відбуваються в нашій країні, показують нагальну потребу нашого часу: посилення роботи з військово-патріотичного виховання учнівської молоді.

Відбувся круглий стіл з питань військово-патріотичного виховання учнівської молодіНачальник відділу освіти Іван Стецко, методист методкабінету Ігор Михаць, провідний спеціаліст Тарас Шуст розповіли про систему роботи, яку проводять  педагогічні колективи освітніх закладів  району з питань організації військово-патріотичного виховання учнів. В обговоренні взяли участь учителі предмету “Захист Вітчизни”.

Підсумки роботи круглого столу підбили керуючий справами апарату Дрогобицької райдержадміністраціїі Руслан Щерба та заступник  голови Дрогобицької районної ради Володимир Стецівка, які наголосили на необхідності фінансової підтримки  освітніх закладів для покращення навчально-матеріальної бази з предмету “Захист Вітчизни” та систематизації виховної роботи.