Відзначення Дня Соборності – це не тільки важлива суспільна потреба, а й наш моральний обов'язок кожного українця берегти світлу пам'ять про незліченні жертви, покладені українським народом на вівтар незалежності, Соборності держави.
22 січня у Попелівському НВК з нагоди Дня Соборності України відбулися чисельні заходи. Класні керівники 1-11 класів провели виховні години "День соборності України – символ національного єднання українського народу", виставка плакатів «Ми єдині», відео-уроки "Моя Україна". У шкільній бібліотеці організована виставка літератури на тему: "Україна - єдина країна".
А учні 11 класу під керівництвом класного керівника та вчителя історії Марії Бориславської підготували та провели загальношкільну лінійку "Україно, твоя доля – єдність злагода і воля", метою якої було донести до свідомості учнів ідею Соборності як загальнонаціональної мрії боротьби за єдину вільну, незалежну Україну. Випускники познайомили присутніх з визначними віхами державотворення, показали відеоролик про боротьбу українського народу за Соборність своїх земель, як одну із героїчних сторінок нашого минулого. “І ці сторінки ми не повинні забувати, бо забуття призводить до повторення помилок і нових жертв,” – зазначила заступник директора з виховної роботи Віра Тупичак.













