» Освіта » У Волощанській школі провели флеш-моб до Дня Соборності України

У Волощанській школі провели флеш-моб до Дня Соборності України

Автор: admin2 от 23-01-2018, 09:23
 (голосів: 0)

У Волощанській школі провели флеш-моб до Дня Соборності УкраїниЗ нагоди Дня Соборності України у Волощанському НВК І-ІІ ступенів відбувся загальношкільний виховний захід “Нехай нерозмежованою останеться навіки …”, який підготували і провели учні 7 класу під керівництвом вчителя історії Марії Пайовської.

 

Крім того, вчителями та учнями школи був проведений флеш-моб "Схід і Захід разом", де діти і вчителі, взявшись заруки, утворили "живий ланцюг" навколо карти України, символізуючи, що Україна – єдина Соборна держава.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua