21 травня у Попелівському НВК учні та вчителі влаштували флеш-моб у вишиванках. Понад 250 учнів з 1 до 11 класу та вчителів вишикувалися у формі тризуба та заспівали Гімн України. А шкільний танцювальний колектив під керівництвом хореографа Надії Леськів виконав символічний танець із розгортанням великого синьо-жовтого стягу. Всіх присутніх до сліз вразив виступ вчительки української мови Лесі Панів. Так у школі відсвяткували День вишиванки — свято національної єдності!
На заході були присутні гості : сільський голова Тарас Біликівський, отець Андрій Якубів та мешканці села. Флешмоб під назвою: «Україна – єдина» об’єднав усю громаду села від малого до великого. Мета цього патріотичного дійства - наголосити, що ми повинні триматися разом.
Захід пройшов під керівництвом вчителя Віри Тупичак.













