» Освіта » Флешмоб «Україна в моєму серці» в Новокропивницькому НВК І-ІІІст.

Флешмоб «Україна в моєму серці» в Новокропивницькому НВК І-ІІІст.

Автор: admin1 от 1-02-2018, 19:21
 (голосів: 0)

Флешмоб «Україна в моєму серці» в Новокропивницькому НВК І-ІІІст.З метою відзначення 100-річчя проголошення незалежності УНР та Дня Соборності України 30 січня в Новокропивницькому НВК І-ІІІст. був проведений флешмоб «Україна в моєму серці» під керівництвом педагога-організатора Юрчак Ірини.

Протягом тижня класними керівниками були проведені виховні години що до значення цього історичного факту в українському державотворенні, конкурс малюнків «Нехай не розмежованою залишиться навіки» та загальношкільну тематичну лінійку.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua