Під керівництвом педагога-організатора Ірини Юрчак в Новокропивницькому НВК відбувся доброчинний ярмарок, до якого долучилися учні, батьки та вчителі.
Всього було зібрано 2500 гривень.
За зібрані кошти закупили солодощі і фрукти, які будуть передані у Підбузький геріатричний центр.