Колеги по роботі, учні Меденицької СЗШ I-III ст., відділ освіти Дрогобицької райдержадміністрації вітають Марію Бегар, вчителя німецької мови Меденицької СЗШ І-ІІІ ступенів, з перемогою в ІІ (обласному) турі Всеукраїнського конкурсі «Вчитель року-2018» у номінації «Німецька мова», який завершився 31 січня 2018 року.
Цю перемогу Марія Ярославівна заслужила сумлінною працею, глибокими знаннями та щирою повагою і любов'ю до учнів.
Бажаємо наснаги і успіхів у ІІІ (всеукраїнському) турі Конкурсу.













