» Освіта » Вітаємо переможця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2018»

Вітаємо переможця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2018»

Автор: admin1 от 2-02-2018, 16:09
 (голосів: 0)

Вітаємо переможця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2018»Колеги по роботі, учні Меденицької СЗШ I-III ст., відділ освіти Дрогобицької райдержадміністрації  вітають Марію Бегар, вчителя німецької мови Меденицької СЗШ І-ІІІ ступенів, з перемогою в ІІ (обласному) турі Всеукраїнського конкурсі «Вчитель року-2018» у номінації «Німецька мова», який завершився 31 січня 2018 року.

Цю перемогу Марія Ярославівна заслужила сумлінною працею, глибокими знаннями та щирою повагою і любов'ю до учнів.

Бажаємо наснаги і успіхів у ІІІ (всеукраїнському) турі Конкурсу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua