» Освіта » Вчитель Меденицької школи Марія Бегар отримала почесну грамоту облдержадміністрації

Вчитель Меденицької школи Марія Бегар отримала почесну грамоту облдержадміністрації

Автор: admin1 от 3-10-2018, 11:38
 (голосів: 1)

Вчитель Меденицької школи Марія Бегар отримала почесну грамоту облдержадміністраціїВчора, 2 жовтня, у приміщенні Львівського національного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулась урочиста академія з нагоди Дня працівника освіти. Участь у заході взяли й представники відділу освіти Дрогобицької РДА та керівники й учителі освітніх закладів району.

Із вітальним словом до освітянської спільноти звернувся голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. З професійним святом педагогів Львівщини також привітала директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток галузі освіти та з нагоди Дня працівників освіти Олег Синютка вручив почесну грамоту вчителю Меденицької СЗШ І-ІІІ ст., переможниці обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2018» у номінації «Німецька мова» Марії Бегар.

Святкову атмосферу заходу створили виступи музичних колективів.

Вчитель Меденицької школи Марія Бегар отримала почесну грамоту облдержадміністрації

Вчитель Меденицької школи Марія Бегар отримала почесну грамоту облдержадміністрації

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua