Вчора, 2 жовтня, у приміщенні Львівського національного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулась урочиста академія з нагоди Дня працівника освіти. Участь у заході взяли й представники відділу освіти Дрогобицької РДА та керівники й учителі освітніх закладів району.
Із вітальним словом до освітянської спільноти звернувся голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. З професійним святом педагогів Львівщини також привітала директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток галузі освіти та з нагоди Дня працівників освіти Олег Синютка вручив почесну грамоту вчителю Меденицької СЗШ І-ІІІ ст., переможниці обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2018» у номінації «Німецька мова» Марії Бегар.
Святкову атмосферу заходу створили виступи музичних колективів.













