» Освіта » У Дережичах відкрили дошкільну групу

У Дережичах відкрили дошкільну групу

Автор: admin2 от 16-02-2018, 10:44
 (голосів: 0)

У Дережичах відкрили дошкільну групуВчора у Дережицькому навчальному закладі відкрили дошкільну групу з короткотривалим перебуванням дітей.

З довгоочікуваною подією в житті села діток та їхніх батьків привітали голова райдержадміністрації Володимир Шутко, голова районної ради Михайло Сікора, Дережицький сільський голова Марія Мацюрович, начальник відділу освіти Іван Стецко. На урочистості також були запрошені місцеві священики, депутат районної ради Богдан Захарко, сільські голови сусідніх Попелів та Модрич, чисельні гості.

Дошкільна група в Дережицькій школі облаштована за кошти районного бюджету, з допомогою сільської громади на чолі з Марією Мацюрович. У відремонтованому та відповідно обладнаному приміщенні буде навчатися 18 діток. Слід зазначити, що в районі триває реалізація програми розвитку дошкілля, відповідно до якої в цьому році в селах буде відкрито ще три дошкільні групи.

 

У Дережичах відкрили дошкільну групу

У Дережичах відкрили дошкільну групу

У Дережичах відкрили дошкільну групу



Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua