У неділю, 18 вересня в с.Ясениця Сільна на території місцевої школи відбулося урочисте відкриття стадіону, який водночас буде і шкільним, і сільським спортивним майданчиком.
Чисельну святочну громаду з такою важливою в житті села подією привітали голова районної ради Михайло Сікора, сільський голова Богдан Паращак, командир загону розвідки Української добровольчої армії Руслан Щерба, підприємець Василь Партика та інші жителі села і гості. Місцеві священики освятили стадіон. Представники влади району подарували м'ячі місцевій футбольній команді. Від колективу школи на знак вдячності директор Леся Попель та школярі вручили запашний коровай місцевому спортивному та громадському активісту Олексію Сеньківу, який тривалий час був тренером сільської футбольної команди і поставив собі за мету облаштувати в Ясениці спортивний майданчик. Саме завдяки його ініціативі та зусиллям, вмінню об'єднати довкола себе меценатів вдалося організувати таку важливу для села, особливо для сільської молоді, подію. За свою працю та активну життєву позицію Олексій Сеньків був відзначений грамотою голови райдержадміністрації.
В програмі святкувань відбувся також концерт, який підготувала шкільна творча спільнота, та футбольний турнір команд ветеранів з Ясениці Сільної, Підбужа, Урожа, Нагуєвич та Попелів (за серією пенальті перемогли підбужани). Кожна команда отримала подарунок від сільської ради.













