» Освіта » Тиждень біології і хімії в Ролівській школі

Тиждень біології і хімії в Ролівській школі

Автор: admin1 от 21-02-2018, 09:30
 (голосів: 0)

Тиждень біології і хімії в Ролівській школіЗ 12 по 16 лютого в Ролівській школі проходив тиждень біології і хімії під керівництвом вчителя біології і хімії Ганни Медвідь.

Щодня проводились цікаві позакласні заходи. Учні 6-8 класів виготовляли тематичні стінгазети про цікаве з життя рослин і тварин, а учні 9 класу випустили газету «Цариця Хімія».

Всім сподобався квест «Знайди напій бадьорості», де учні розгадували біологічні кросворди і переможець одержав корисний приз – натуральний фруктовий сік.

У вівторок, 13 лютого, учні 6-го класу провели захід на екологічну тему «Свідома популяція». Всіх розсмішила весела сценка «Казка про ріпку», в якій показано надмірне підживлення нітратами і результат, який з цього може бути – Жучка і Мурка – загинули, а Мишка, з’ївши корінчик від такої ріпки, стала велетнем і в жодну нірку не влізла.

В середу учні 7 і 8 класів провели захід на тему «Королева Хімія», було продемонстровано цікаві хімічні досліди: «фараонові змії», «хімічний вулкан», «вино з води» та інші цікаві досліди. Всі із захопленням спостерігали і зрозуміли, що Хімія – цікава, захоплююча наука, наука – чарівниця.

Тиждень біології і хімії в Ролівській школі
Тиждень біології і хімії в Ролівській школі
Тиждень біології і хімії в Ролівській школі
Тиждень біології і хімії в Ролівській школі

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua