» Освіта » Тиждень біології у Рибницькій СЗШ І - ІІ ступенів

Тиждень біології у Рибницькій СЗШ І - ІІ ступенів

Автор: admin1 от 12-02-2018, 12:49
 (голосів: 0)

Тиждень біології у Рибницькій СЗШ І - ІІ ступенівЗ 5 по 9 лютого в Рибницькій школі І – ІІ ступенів пройшов предметний тиждень з біології, який провела вчитель Степанія Фірич. Протягом тижня учні взяли участь в конкурсі стінгазет і малюнків «Бережіть природу!», екопроекті «Проблема забруднення довкілля», учні шостого класу – у відкритому уроці на тему: «Суцвіття. Запилення».

На еколого-валеологічній конференції «Вплив енергетичних напоїв на організм людини» школярі підготували цікаві доповіді, в яких наголошувалося, що енергетичні напої можна вживати, але бажано рідко і не захоплюватися, адже вони містять тонізуючі речовини, найчастіше кофеїн та інші стимулятори: теобромін і теофілін. Кофеїн – це стимулятор центральної нервової системи. У малих, терапевтичних дозах він знімає втому, дає енергію, використовується як стимулятор для підвищення працездатності, але у великих – він виснажує організм. Смертельна доза для людини – це 10 грамів кофеїну. Людям, в кого хворе серце «енергетики» краще не вживати взагалі.

А в п’ятницю, 9 лютого, на загальношкільній лінійці були підведені підсумки тижня та нагородження переможців конкурсів.

Тиждень біології у Рибницькій СЗШ І - ІІ ступенів

Тиждень біології у Рибницькій СЗШ І - ІІ ступенів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua