» Освіта » На прем’єрі вистави «100 тисяч» Івана Карпенка-Карого побували учні з Підбужа

На прем’єрі вистави «100 тисяч» Івана Карпенка-Карого побували учні з Підбужа

Автор: admin1 от 22-02-2018, 17:24
 (голосів: 0)

На прем’єрі вистави «100 тисяч» Івана Карпенка-Карого побували учні з ПідбужаНещодавно учні 7-го та 8-го класів Підбузького НВК І-ІІІ ст. побували у Львівському обласному музично-драматичному театрі ім. Юрія Дрогобича, на прем’єрі вистави «100 тисяч», яку вивчають у шкільній програмі.

Напевно, не треба переказувати зміст цієї чудової комедії Івана Карпенка-Карого, всі й так з ним прекрасно знайомі.

Театр неможна порівнювати ні з кіно, ні з чимось іншим, адже це зовсім інший спосіб сприйняття прекрасного. Навіть із самого холу учні потрапили ніби до іншого світу – з гамірливої вулиці до спокійного, таємничого світу героїв, емоцій та гри.

 Учні із захопленням спостерігали за грою акторів. Сцена стала ніби центром всесвіту ,усі дивилися тільки туди. Все було дуже цікаво і пізнавально. В цілому, враження від вистави лише позитивне. Радості учнів не було ме , коли актори погодилися сфотографуватися на сцені з учнями, біля гарних декорацій. Діти пліч-о-пліч стояли з видатними акторами театру. Тому потрібно відвідувати театр, щоб прививати учням любов до великого, вічного.

На прем’єрі вистави «100 тисяч» Івана Карпенка-Карого побували учні з Підбужа

На прем’єрі вистави «100 тисяч» Івана Карпенка-Карого побували учні з Підбужа

На прем’єрі вистави «100 тисяч» Івана Карпенка-Карого побували учні з Підбужа

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua