Нещодавно учні 7-го та 8-го класів Підбузького НВК І-ІІІ ст. побували у Львівському обласному музично-драматичному театрі ім. Юрія Дрогобича, на прем’єрі вистави «100 тисяч», яку вивчають у шкільній програмі.
Напевно, не треба переказувати зміст цієї чудової комедії Івана Карпенка-Карого, всі й так з ним прекрасно знайомі.
Театр неможна порівнювати ні з кіно, ні з чимось іншим, адже це зовсім інший спосіб сприйняття прекрасного. Навіть із самого холу учні потрапили ніби до іншого світу – з гамірливої вулиці до спокійного, таємничого світу героїв, емоцій та гри.
Учні із захопленням спостерігали за грою акторів. Сцена стала ніби центром всесвіту ,усі дивилися тільки туди. Все було дуже цікаво і пізнавально. В цілому, враження від вистави лише позитивне. Радості учнів не було ме , коли актори погодилися сфотографуватися на сцені з учнями, біля гарних декорацій. Діти пліч-о-пліч стояли з видатними акторами театру. Тому потрібно відвідувати театр, щоб прививати учням любов до великого, вічного.













