» Освіта » Вчителі іноземних мов району готуються до роботи в Новій українській школі

Вчителі іноземних мов району готуються до роботи в Новій українській школі

Автор: admin2 от 27-02-2018, 16:14
 (голосів: 1)

Вчителі іноземних мов району готуються до роботи в Новій українській школіНа базі районного методичного кабінету відбувся семінар учителів іноземної мови «Нова українська школа – школа майбутнього» за участю головного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації Любові Маркович, вчителів - тренерів Галини Пушкар та Михайла Головкевича , які протягом року проводять семінари з учителями початкових класів з питань ознайомлення з особливостями процесів викладання і навчання молодших школярів та основними механізмами функціонування і реалізації компетентнісної парадигми навчання у початковій школі.

З наступного навчального року учні першого класу будуть навчатися за новим Державним стандартом початкової освіти. Володіння іноземною мовою окреслено, як одну з ключових компетентностей випускника Нової української школи. Тому вчителям іноземної мови важливо знати про всі зміни та новації, які впроваджуються разом із новим Державним стандартом, а також самим впроваджувати необхідні інновації в освітній процес.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua