» Освіта » Семінар учителів іноземних мов

Семінар учителів іноземних мов

Автор: admin1 от 26-09-2014, 14:02
 (голосів: 0)

Семінар учителів іноземних мов25 вересня на базі методичного кабінету відбувся семінар учителів іноземних мов, які викладають їх у 5-6 класах. Метою семінару  був обмін досвідом з проблемних  питань викладання іноземної мови в умовах реформування освіти.

Учителі іноземної мови детально опрацювали зміст програми з іноземних мов у 6 класі, визначилися з лексико-граматичними темами, які потребують додаткового опрацювання. Виступи вчителів Оксани Букавин, Галини Лисик, Надії Кузик щодо роботи з підручниками з англійської, німецької та французької мов у 6класі виявилися актуальними і знайшли відгук  у присутніх під час обговорення.

 Методист Любов Маркович  звернула увагу учасників семінару на   проблему мотиваційної готовності школярів до вивчення двох іноземних мов та забезпечення принципу наступності під час цього.

Учителі актуалізували свої знання щодо форм та методів навчання іноземних мов шляхом  використання  ігрових, інформаційно-комп’ютерних технологій як засобу розвитку творчих здібностей та нахилів особистості.

Семінар учителів іноземних мов

Семінар учителів іноземних мов

Семінар учителів іноземних мов
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua