» Освіта » Новокропивницькі школярі зустрілися з воїном-добровольцем

Новокропивницькі школярі зустрілися з воїном-добровольцем

Автор: admin2 от 7-03-2018, 09:35
 (голосів: 0)

Новокропивницькі школярі зустрілися з воїном-добровольцем6 березня у Новокропивницькому НВК I-III ст. відбулася зустріч з учасником АТО, жителем села Новий Кропивник Михайлом Луцівим . Боєць розповів дітям про військові будні, про добровольців на війні та їхній внесок у зміцнення обороноздатності української держави. Учні, затамувавши подих,слухали Михайла Луціва, ставили запитання, вели жвавий діалог.

Такі зустрічі сприяють вихованню в учнів громадської позиції, національної самосвідомості, налаштовують на осмислення моральних цінностей, системи вчинків, які мотивуються любов’ю, відданістю рідній землі.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua