» Освіта » Новокропивницький навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів нагороджений подякою від волонтерської організації «Дрогобич - SOS»

Новокропивницький навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів нагороджений подякою від волонтерської організації «Дрогобич - SOS»

Автор: admin1 от 14-04-2015, 09:03
 (голосів: 0)

Новокропивницький навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів  нагороджений подякою від волонтерської організації «Дрогобич - SOS»Протягом навчального року у Новокропивницькому НВК І- ІІІ ст. відбувались зустрічі з воїнами – випускниками цього навчального закладу: Іваном Кваснікевичом та Михайлом Луцівим, які знаходяться в зоні АТО. Вони ділилися враженнями з учнями про нелегкі бойові будні, умови життя, настрій бійців. Ці розповіді були наскрізь пронизані любов’ю до України, прагненнями захищати кожну часточку рідної землі.

У школі неодноразово проводились доброчинні акції зі збору коштів для солдат. Остання акція – це 700 грн., які були передані для потреб 24 механізованої бригади. Допомагали і продуктами, і одягом. За доброчинність Новокропивницький НВК І-ІІІ ст. цими днями нагороджений подякою від волонтерської організації «Дрогобич - SOS».

 Зараз учні також мають важливу і відповідальну справу: плетіння захисної сітки для маскування. Школярі залюбки приступили до цієї роботи: принесли тканину, вирізають смужки і плетуть сітку. Ось-ось і роботу буде закінчено.

А щоб підняти дух воїнів напередодні Великодніх свят, зігріти їхні серця нашою любов’ю, діти намалювали Великодні листівки і відправили на передові позиції АТО.

Робімо добро! І ми неодмінно переможемо! Пам’ятаймо про тих, хто стоїть на захисті нашого спокою і миру!

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua