» Освіта » Проща до Страдчу

Проща до Страдчу

Автор: admin2 от 27-03-2018, 11:37

Проща до СтрадчуВже доброю традицією вчителів Новокропивницького НВК стала проща до Страдецької гори . Кожного року в час Великого посту педагогічний колектив та всі охочі їдуть в Страдч на Хресну дорогу. Кожний з учасників прощі звертається до Богородиці та Ісуса Христа з своїми проханнями та подячними молитвами. Приносить свої болі, терпіння та біди в надії на Божу Милість. Жертвує цю Хресну дорогу за своїх близьких та рідних, і по закінченню Прощі отримує невимову радість і Боже Благословення. Ми просимо в Бога мудрості та терпіння в нашій роботі та дякуємо Богу за всі Його Ласки. Ми дякуємо Богу за те що він допоміг нам відвідати Страдч та дав сили пройти Хресну дорогу та отримати відпуст наших гріхів.