14 травня у Грушеві відбулася проща, очолювана патріархом УГКЦ Блаженнішим Святославом, де рівно 30 років тому відбулося об’явлення Матері Божої.
Учні, члени УМХ, та вчителі Новокропивницького НВК взяли участь у ювілейній прощі, прилучившись до цього величного дійства.
Категорія: Освіта
У вигляді календаря
У вигляді списку
Шановні відвідувачі, Ви переглядаєте офіційну сторінку Дрогобицької РДА. м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua