» Освіта » «Котилася Писанка…»

«Котилася Писанка…»

Автор: admin2 от 5-04-2018, 15:18
 (голосів: 0)

«Котилася Писанка…»
У Нижньогаївському НВК І-ІІІ ст. відбувся майстер-клас «Котилася Писанка». Діти початкових класів ознайомилися з технологією виготовлення писанки, із звичаями, обрядами, пов’язаними з писанкарством. 

Писанки – це дива, створені дитячими руками маленьких творців. Школярі із завзяттям та щирим бажанням чарували над писанками. І ожило вербове дерево писанковим розмаєм.

 

«Котилася Писанка…»


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua