Писанка — символ Сонця, життя, любові і краси, весняного відродження, добра, щастя й радості.
21 березня в бібліотеці-філії с. Бистриця – Гірська було проведено майстер-клас з виготовленням великодньої писанки. Учасники заходу із задоволенням та надією у світле майбутнєвиготовляли об'ємні великодні писаночки.
Майстер – клас провели бібліотекар Надія Піряник та директор народного дому Микола Пиляк.













